• 22 813 38 88
  • victus@victus.waw.pl

O nas

O nas

Specjalizacją spółki cywilnej VICTUS jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych. Administrowanie nieruchomościami spółka świadczy nieprzerwanie od 1999 roku. Jest to jedna z pierwszych firm prywatnych zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami  w Dzielnicy Warszawa - Praga Południe


Wspólnikami spółki VICTUS są:

  • Jerzy Górski - dyplomowany ekonomista i zarządca nieruchomości

  • Małgorzata Górska – radca prawny

  • Urszula Górska – dr nauk humanistycznych

 

Kwalifikacje wspólników uzupełniają się wzajemnie, są bardzo przydatne zarządom i członkom wspólnot mieszkaniowych, stanowią fundament prawidłowego działania firmy. W zakładce „Nasze dokumenty” zamieściliśmy skany licencji i  certyfikatów posiadanych przez wspólników i niektórych pracowników firmy.

Perły w koronie naszej firmy
Perły w koronie naszej firmy

Perłami w koronie naszej firmy są: nowoczesny apartamentowiec przy ul. Niemcewicza 26 na Ochocie(zdjęcie obok) o powierzchni lokali wynoszącej prawie 21.000 m2 oraz podeweloperska nieruchomość pięciobudynkowa „Villa Parc” przy ul. Włodarzewskiej 81, 81A, 81B, 81C i 81D, także na Ochocie, w której ogólna powierzchnia lokali wynosi prawie 20.000 m kwadratowych. W obu tych nieruchomościach znajdują się wielopoziomowe lokale garażowe. Wykaz pozostałych wspólnot, z którymi współpracujemy, znajduje się w zakładce „Nieruchomości”. Chlubimy się tym, że w ostatnich dziesięciu latach pomogliśmy 30 wspólnotom mieszkaniowym w ociepleniu ich budynków i wykonaniu innych kosztownych remontów z udziałem kredytów preferencyjnych, dzięki czemu zaniedbane przez lata „bloki” komunalne przemieniły się w ciepłe, oszczędne i estetyczne domy. O wielu innych kierunkach naszej pracy napisaliśmy w zakładkach „Oferta”, „Aktualności” i „Poradnik”. VICTUS to profesjonalna i sprawdzona przez lata firma zarządzania nieruchomościami.

W ofercie kompleksowa obsługa nieruchomości – administrowanie nieruchomościami Warszawa, mazowieckie. Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami, administracja budynkami, obsługa budynków mieszkalnych i wspólnot mieszkaniowych. Księgowość dla wspólnot mieszkaniowych, zarządzanie wspólnotami Warszawa, woj. mazowieckie - zapraszamy!.