• 22 813 38 88
 • victus@victus.waw.pl

PREMIE REMONTOWE NA WYCZERPANIU

about us page title image
 • PREMIE REMONTOWE NA WYCZERPANIU

  Prawie 30 wspólnot mieszkaniowych, z którymi współpracuje nasza spółka, skorzystało z kredytów z premiami remontowymi. Budynki tych wspólnot są ocieplone, oszczędne i miłe dla oka. Za dobry przykład mogą posłużyć budynki wspólnot mieszkaniowych ul. Międzynarodowa 52 i 52/54A, Rozłucka 2, 3, 7 i 13, Budrysów 18 i Dwernickiego 20 na Pradze Południe, a także Konduktorska 1, 1A i 3B oraz Sielecka 6/8 na Mokotowie.

  Niestety, przedstawiciele rządu zapowiedzieli odwrót od stosowania premii  kredytowych na remonty budynków począwszy od 2013 roku. Uznano, że spełniły one już swoją rolę, a pieniądze są potrzebne na inne cele, m. in. na szersze wykorzystanie energii słonecznej do ogrzewania budynków. Pozostały już tylko „resztówki” budżetowe niewykorzystane przez banki. Mimo to niektóre wspólnoty współpracujące ze spółką VICTUS skorzystały w 2013 r. z bonifikat remontowych. Są nimi: WM Kobielska 60 i WM Waszyngtona 98. 

  Żadna „nasza” wspólnota nie ma większych problemów ze spłatą rat kredytowych, bo wcześniej starannie policzono zaliczki, przychody i koszty remontowe. I znów potwierdziła się słuszność porzekadła: kto pierwszy, ten lepszy.

   

  Mgr inż. Andrzej Udziela, zarządca nieruchomości

  Napisz komentarz

W ofercie kompleksowa obsługa nieruchomości – administrowanie nieruchomościami Warszawa, mazowieckie. Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami, administracja budynkami, obsługa budynków mieszkalnych i wspólnot mieszkaniowych. Księgowość dla wspólnot mieszkaniowych, zarządzanie wspólnotami Warszawa, woj. mazowieckie - zapraszamy!.